Pozycjonowanie stron www Elbląg Tczew Gdynia Pruszcz Gdański

www

Jak sprawdzić czy strona jest responsywna?

Zastanawiasz się jak sprawdzić czy strona jest responsywna? Poniższy artykuł na pewno pomoże Tobie w odpowiedzi na to pytanie!

W dzisiejszych czasach przystosowanie strony internetowej do urządzeń mobilnych to podstawa. Dlaczego? Użytkownicy internetu z roku na rok w większym stopniu korzystają z telefonów komórkowych i tabletów (urządzeń mobilnych). Test optymalizacji mobilnej pozwala nam na sprawdzenie czy dana strona jest przystosowana do urządzeń mobilnych. Google oficjalnie potwierdziło informacje na temat stron mobilnych, aby przy projektowaniu stron www zwracać również uwagę na tą kwestię. Łatwo się domyśleć, że jest tu sugestia typu – strony przystosowane do urządzeń mobilnych będą bardziej wartościowe do stron nie przystosowanych.


Jak sprawdzić czy strona jest responsywna?

Wklejamy URL do strony, którą chcemy sprawdzić np. https://sielskaklinika.pl i otrzymujemy informację.

Jak widać na powyższym screenie, strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych, ale ma jakiś problem z wczytywaniem strony, z którym ja jako jej wykonawca muszę się zmierzyć. Przy tego typu działaniach musimy pamiętać o prędkości wczytywania się strony. Im szybciej się wczytywać będzie tym lepiej nie tylko dla wyszukiwarki Google, ale i dla potencjalnych użytkowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *