Pozycjonowanie stron www Elbląg Tczew Gdynia Pruszcz Gdański

Google wyszukiwarka

Wyniki organiczne

Zastanawialiście się Państwo kiedykolwiek czym są wyniki organiczne wyszukiwarek?

Wpisując w wyszukiwarce Google jakiekolwiek słowo pojawiają się nam wyniki. Dla przykładu na poniżej zamieszczonym obrazku wyniki dla słowa kluczowego „wyniki organiczne” związanego z tym wpisem:

Powyżej widzimy 10 pozycji, adresów stron internetowych, które są wynikami organicznymi dla słowa kluczowego „wyniki organiczne”. Każdy wynik zawiera trzy elementy:
– tytuł strony (na niebiesko)
– adres URL (na zielono np. http://pracowniamielewczyk.pl )
– meta opis (na czarno, jest to po prostu jest to opis danej strony, lub podstrony do której kieruje nas wyszukiwarka po wpisaniu słowa kluczowego),


Należy tutaj zaznaczyć, że wyniki organiczne nie obejmują wyników płatnych często umieszczanych nad 10 pozycjami wyników organicznych, poniżej lub po prawej stronie. Poniżej obrazek na którym, zostały oznaczone na czerwono płatne pozycje inaczej często nazywane „linkami sponsorowanymi” lub „AdWords” (Czym jest Google AdWords?) nienależące do wyników organicznych:

Mam nadzieję, że przybliżyłem Państwu chociaż trochę zagadnienie jakim jest wynik organiczny. Zapraszam serdecznie do przeczytania innych wpisów na portalu beako.eu związanych z pozycjonowaniem jako gałęzią marketingu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *